Римо-католицький митрополит просить У ...

Римо-католицький митрополит просить УГКЦ повернути хоча б дві церкви з 23

12/10/2017 50
Автор: 
РКЦ просить, щоб греко-католики повернули їй хоча б дві церкви з усього переліку храмів, які були колись незаконно передані греко-католикам. Про це сказав митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький в ході спілкування з журналістами у Львівській курії РКЦ, передає Leopolis.news.

«У Львові ми просимо про одну церкву – церкву Стрітення Господнього, – підкреслив митрополит Мокшицький. – Нам не потрібні всі ці 23 церкви, що є тут у Львові. Можливо, ще була би потрібна Свята Ельжбета. В деяких містах, Брюховичах чи в Зимній Воді, є наші костели, але ми мусимо тепер будувати біля них нові костели, щоб передати їх греко-католикам та повернути свої».

Він нагадав, що кожна з конфесій має свою власність. «Президент України Кучма колись видав наказ про повернення сакральних споруд у власність тих конфесій, у власності яких вони були з самого початку. Влада України, яка у свій час незаконно роздавала ці святині, повинна повернути храми римо-католиків римо-католикам», – вважає Мечислав Мокшицький.

Митрополит зазначив, що переговорний процес іде важко, і очікує, що керівництво УГКЦ звернеться до Львівської архієпархії РКЦ для врегулювання питання приналежності храмів. Раніше митрополит Мечислав Мокшицький заявив, що питання узурпації греко-католиками римо-католицьких храмів все ще залишається неврегульованим.

Читайте матеріали СПЖ тепер і в Telegram.

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: