Спроби включити в Трудовий Кодекс пон ...

Спроби включити в Трудовий Кодекс поняття «сексуальної орієнтації» провалилися

16/03/2017 336
Автор: 
15 березня, на засіданні Комітету соціальної політики Верховної Ради України, ряд депутатів намагалися внести до Трудового Кодексу України норми про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність, пише Католицьий оглядач.

Ці поняття були додані до переліку ознак, за якими забороняється дискримінація в сфері Трудового права.

«Після розгляду цього питання на робочій групі, норми про «сексуальну орієнтацію» і «гендерну ідентичність» були вилучені та замінені пропозиціями авторського колективу, який складається з 11 народних депутатів України», – сказав на засіданні народний депутат України і голова міжфракційного об'єднання «За духовність, моральність та здоров'я України» Павло Унгурян.

«Ми запропонували помірковану позицію – заборонити дискримінацію будь-якої форми та за будь-якою ознакою в трудових відносинах. У першому читанні жодних згадок про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність не було, а зараз вони знову з'явились. Ми розглядаємо спроби пролобіювати ці правки в Трудовому праві як нав'язування Україні антисімейних технологій», – підсумував Павло.

Комітет соцполітики підтримав поправку народних депутатів щодо питань дискримінації без згадувать про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Попереду – розгляд проекту Трудового кодексу депутатами Парламенту.

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: