У київському метро пропагують гомосексуалізм, – ЗМІ (ВІДЕО)

У київському метро пропагують гомосексуалізм, – ЗМІ (ВІДЕО)

12/01/2017 233
Автор: 
У столичному метрополітені розміщена реклама представників ЛГБТ-спільноти, в якій містяться заклики пройти тест на ВІЛ. На рекламі зображені чоловіки, які захоплені одне одним, повідомляє НХМ.

Громадськість обурена тим, що уздовж ескалаторів, а також на платформах очікування поїздів можна побачити зображення двох чоловіків, дивлячись на яких, можна подумати про те, що вони захоплені одне одним.

«Без сумніву, основною метою недобросовісного рекламодавця є формування серед населення думки про те, що гомосексуалізм – це нормально і задоволення сексуальних потреб людини неприродним способом – допустимо», – пише ресурс.

«Ми впевнені, що це пряма пропаганда порочного і небезпечного способу життя. Така реклама має виключно негативний вплив на свідомість необмеженої кількості людей, які користуються послугами метрополітену. Особливо вона впливає на свідомість дітей і підлітків, які є надчуттєвими до інформації», – заявляють у Комітеті організації «Любов проти гомосексуалізму ».

На офіційний запит Київський метрополітен відповів, що договори про розміщення реклами укладає КП «Київреклама». Також в листі повідомлялося, що рекламодавцем є ТОВ «МИГ +». Користуючись правом громадського контролю, активісти відправили запит КП «Київреклама» з проханням пояснити, що відбувається. Реакції поки немає.

«КП «Київреклама » – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської державної адміністрації.


Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: