Британська молодь більше не вважає свою країну християнською

Британська молодь більше не вважає свою країну християнською

12/01/2017 126
Автор: 
Більшість молоді з покоління 80-х і 00-х не вважають Британію християнською країною згідно з новим опитуванням ComRes. Про це повідомляє Christiantoday.

У той же час вони вважають Британію нацією без певної релігійної ідентичності. Разом з тим, вони вірять, що релігія відіграє важливу роль в житті людей.

Дослідження проводилося лондонським дослідницьким бюро ComRes і має бути опублікованим 12 січня, щоб відзначити початок роботи нового Центру з дослідження питань віри в цьому місяці. Центр допомагатиме політикам, держслужбовцям, роботодавцям та іншим зрозуміти роль релігії в світі.

Представниками ComRes було опитано 2048 дорослих британців. Опитування проводилося з 4 по 5 січня 2017 року. Третина молодих людей віком від 18 до 24 років назвали Британію християнською країною. Більше ніж четверо з десяти заявили, що Британія не має певної релігійної ідентичності.

Половина з опитаних зазначила, що британські політики і чиновники повинні мати добре уявлення про релігію, і що розуміння релігії «є важливим для боротьби з тероризмом в світі».

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: