В Єгипті християнина вбили за легальний продаж алкоголю

В Єгипті християнина вбили за легальний продаж алкоголю

12/01/2017 129
Автор: 
Коптський християнин був убитий мусульманином в Олександрії за торгівлю алкоголем, продаж якого є легальним в цьому місті. Члени коптської громади не виключають релігійний мотив нападу, повідомляє РІА Новини з посиланням на The Christian Post.

Копту Юсуфу Ламі, за даними видання, завдали два ножові удари в горло. Подія потрапила на камери спостереження, тому поліція досить швидко зловила підозрюваного. У правоохоронних органах, всупереч доводам християнської громади, заперечують релігійний мотив нападу.

Копти, які проживають у США, як пише The Christian Post, звертають увагу на бездіяльність єгипетської влади в питанні безпеки релігійних меншин. «Коли відбуваються інциденти за участю коптів, часто буває так, що поліція і машини швидкої допомоги досить повільно їдуть на місце події. Можливо, це викликано їх непрофесіоналізмом або їх сектантським ухилом, а може всім цим разом», – цитує видання коптського громадського активіста Міну Різкаллу.

У грудні в коптському соборному комплексі в Аббаса в Каїрі, де розташоване відразу кілька церков, в тому числі Кафедральний собор, де проводить службу коптський патріарх, в результаті вибуху загинули 26 осіб, постраждали від 40 до 60.

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: