СБУ створює навколо Хресного ходу міф ...

СБУ створює навколо Хресного ходу міфічних ворогів, — політексперт

04/08/2016 426
Автор: 
Заява радника голови СБУ Юрія Тандита про провокаторів серед учасників Всеукраїнського Хресного ходу — спроба махати кулаками після бійки. Таку думку висловив у коментарі news24ua журналіст і політексперт Максим Костенко.

Днями Юрій Тандем (на фото) заявив у інтерв'ю «5 каналу», що з самого початку з Тернопільської та Донецької областей Всеукраїнський Хресний хід супроводжували «провокатори, які мали відношення, з одного боку, до ДНР/ЛНР, з іншого боку — Придністров'я. Ми їх м'яко попереджали. Ми контролювали там ситуацію».

Радник голови СБУ тоді додав, що «воююча сторона не змогла використати проти нас Хресний хід», але в найближчі дні з'явиться інформація про конкретні організації, які намагалися це зробити.

«Ця заява викликає певні питання. Вона по своїй суті не зовсім логічна, — вважає Максим Костенко. — Адже прозвучала думка про те, що "воююча сторона хотіла використати проти України Хресний хід". І замість того, щоб це жорстко присікти, "провокаторів", виявляється, "м'яко попереджали". Їх не затримували, не пред'являли суспільству, не розкривали публічно їх плани, а всього лише "м'яко попереджали"... Складається враження, що хтось намагається махати руками після бійки, створюючи міфічних ворогів і здобуваючи над ними такі ж міфічні перемоги».

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: