До Святогірської обителі з Хресного х ...

До Святогірської обителі з Хресного ходу повернулась ікона Божої Матері

01/08/2016 414
Автор: 
30 липня, у свято на честь Святогірської ікони Божої Матері, в Свято-Успенській Святогірській Лаврі відбулися урочисті богослужіння перед шанованим чудотворним образом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Напередодні в Святогірській обителі відбулася зустріч святині, яка після Всеукраїнського паломництва повернулася на Святі Гори. По закінченні урочистостей у Києві чудотворний образ Святогірської Божої Матері повернувся до своєї обителі.

На монастирській площі під урочистий передзвін лаврських дзвонів Пресвяту Владичицю зустрічали братія Лаври та численні паломники, які вийшли Хресним ходом до образу Цариці Небесної. У супроводі владики Арсенія, митрополита Святогірського, образ Святогірської Богородиці був внесений в Успенський собор, де було здійснено молебство з колінопреклонними молитвами, після яких владика - намісник розповів у короткому слові про труднощі і радощі цього тривалого Великого Хресного ходу.

Після архіпастирського звернення до віруючих митрополит Святогірський Арсеній, зробивши земний уклін, схилився перед народом, на що у відповідь прочани, які стояли в храмі, також вклонилися владиці Арсенію, ставши, у свою чергу, на коліна. Увечері того ж дня в Святогірській Лаврі відбулося всенічне бдіння

Нагадаємо, з 3 по 27 липня десятки тисяч людей впродовж 700 кілометрів супроводжували Пресвяту Богородицю, яка здійснювала Свій шлях від Святогірська до міста Київ. В столиці цей Хресний хід з'єднався з великою молитовною ходою із Почаївської Лаври, щоб в день святого рівноапостольного князя Володимира, Хрестителя Русі, здійснити святкові богослужіння про мир у країні.

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: