Редакция СПЖ

Редакция СПЖ - СПЖ "Сайт православних журналістів"

Редакция СПЖ

Редакция СПЖ

З благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила Синодальна біблійно-богословська комісія опублікувала проект Катехізису Руської Православної Церкви для загальноцерковного обговорення, пише Патриархия.ru.  Ідея створення сучасного Катехізису вперше прозвучала на Архієрейському Соборі 2008 року. У постанові «Про питанн...
Група турецьких та італійських археологів, яка вела розкопки стародавнього міста хетів Каркемиш неподалік від кордону Сирії іТуреччини, виявила серед керамічного посуду незвичайний глек, пише NEWSru.
Ченці зі Святої Гори Афон відвідали Київ та зустрілися з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм, повідомляє «Православна спадщина України на Святій Горі Афон».
З 20 по 23 липня в чергових 11-ти єпархіях Української Православної Церкви зустрічають чудотворні ікони Божої Матері, перед якими вже майже місяць тривають молебні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Ковчег з частинками Ризи та Покрова Пресвятої Богородиці, привезений з московського Іоанно-Богословського храму Російського православного університету, молитовно зустрічають у містах і селах Болгарії, повідомляє Православие.RU.
21 липня Свята Православна Церква вшановує образ Божої Матері «Казанська». З цієї нагоди Високопреосвященнійший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, здійснив архіпастирський візит до церковної громади Свято-Троїцького Храму села Велике Селище Березнівського району Полісся для звершення Божественної літургії, пише сайт Сарненської єпархії У...
На ім'я Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила надійшов лист від Блаженнішого Архієпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома II щодо становища канонічної Української Православної Церкви, повідомляє Офіційний сайт Руської Православної Церкви.
21 липня, в день пам'яті Піщанського образу Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі Ізюму (Харківська область). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
В ЗМІ з'явилась інформація, що на єпископів Української Автокефальної Православної Церкви зараз чиниться тиск, щоб вони погодилися об'єднатись з Київським патріархатом. Це спростило б утворення Української Автокефальної Церкви.
Православна молитва заспокоює та впорядковує мозкові процеси. Такий стан вчені спостерігали лише у немовлят до двох місяців, пише Православ'я.FM.