Редакция СПЖ

Редакция СПЖ - СПЖ "Сайт православних журналістів"

Редакция СПЖ

Редакция СПЖ

У Луцьку відбулось відкриття Маленької школи для дітей з особливими освітніми потребами у рамках діяльності дитячого корекційно-розвиткового центру «Розмовляйко». Від Волинської єпархії новій школі передали грошову допомогу. Про це повідомляє сайт єпархії. Протоієрей Валентин Марчук та ієромонах Ілля (Вишневський) передали Маленьк...
В УАПЦ відреагували на скандал, що розгорівся в ЗМІ, навколо незаконної забудови на території парку «Почайна». На офіційному сайті єпархії опубліковано розпорядження предстоятеля УАПЦ Макарія, в якому повідомляється, що причетний до скандалу священик відсторонюється від служіння.
Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу «Свідків Єгови» на те, що в Росії цю організацію визнали екстремістською і постановили ліквідувати. Про це повідомляє РІА-Новини.
Єпископ РПЦ Пантелеімон (Шатов) на своїй сторінці у Facebook звернувся до читачів із проханням привітати його з днем народження, перерахувавши хоч невеличку суму на рахунок православної служби допомоги «Милосердя». День народження ієрарх святкує 18 вересня.
Проповідник у США Ланс Волнау впевнений, що саме його молитви відхилили та втихомирили ураган «Ірма». Про це повідомляє worldreligionnews.
У Клементійському залі Апостольського палацу Ватикану Папа Римський Франциск прийняв делегатів Італійської асоціації мандрівних артистів цирку. Аудієнція була присвячена 70-річчю діяльності асоціації. Про це повідомляє ТАСС.
У будинку Патріарха Грузії Ілії II протягом кількох місяців у 2016 році проживали троє громадян Туреччини, яких розшукує Інтерпол за звинуваченням у тероризмі. Про це повідомила телекомпанія «Руставі-2».
Вчені-релігієзнавці розроблять наукову основу казахстанської школи ісламознавства, повідомляє міністр у справах релігій і громадянського суспільства РК Нурлан Єрмекбаєв.
Звідки фінансується «найпатріотичніша» Церква?
18 вересня Волинська єпархія Київського патріархату мобілізувала семінаристів винести речі видавництва «Ініціал» з приміщення. Видавництво орендує кілька кімнат на території монастиря бернардинів – пам'ятки національного значення. Про це повідомляє Волинь, 24.