Редакция СПЖ

Редакция СПЖ - СПЖ "Сайт православних журналістів"

Редакция СПЖ

Редакция СПЖ

У другий день пасхальної седмиці в галереї «Соборна» буде проводитися благодійний обід для незаможних і нужденних. Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ та Благодійний фонд «Сподіваюся і вірю» пропонують пожертвувати кошти на обід on-line, пише сайт галереї. «У перший тиждень Світлого Христового Воскресіння, Великодня, саме ч...
24 березня Рада Безпеки ООН прийняла першу в своїй історії резолюцію, присвячену проблемі знищення і розкрадання історичних пам'яток і археологічних об'єктів, а також контрабанди предметів, що становлять культурну чи релігійну цінність, повідомляє ТАСС. Документ, підготовлений Італією і Францією в світлі загрози, що представляє діяльність те...
У Дніпрі суд за позовом активіста про повернення Брянської церкви (за радянських часів – органного залу), переданої громадою міста УПЦ, відклали до 18 квітня, пише Радіо Свобода.
24 березня на місці смерті Олександра Музичка (Саші Білого) в селі Бармаки у Рівненській області освятили пам'ятний хрест, йдеться на сторінці в Facebook Штабу Дмитра Яроша. Рівне.
Меню Великого посту від православних монастирів: субота 4-го тижня Триває четвертий тиждень Великого посту — тиждень Преподобного Іоанна Лествичника. Цілих сім днів віряни можуть брати приклад з постницького життя цього святого. Преподобний Іоанн відомий працями, в яких він показав ту саму «лествицю» (порядок добрих діянь), що допоможуть при...
Людина повинна за допомогою Таїнства Сповіді встати і знову рішуче щосили боротися з гріхом. В результаті такої духовної боротьби обов'язково прийде час, коли людина з допомогою Божою переможе гріх, розповів у своєму інтерв'ю Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, пише Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Коли святі апостоли Петро і Іоанн Богослов проповідували Господа Ісуса Христа в місті Лідді (згодом Діосполь), недалеко від Єрусалима, там був споруджений для новонавернених храм в ім'я Пресвятої Богородиці.
Делегація Міжнародної організації ЮНЕСКО відвідала Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, що належить до об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Про це повідомляє сайт обителі.
Митрополит Амба-Алавердский Давид (Махарадзе) звернувся до уряду з пропозицією створити захищені церковні території, повідомляє Благовіст-інфо з посиланням на Ick.ge.
24 березня у Волинській єпархії УПЦ численні віряни провели в останню путь митрополита Ніфонта (Солодуху), передає кореспондент СПЖ.