Редакция СПЖ

Редакция СПЖ - СПЖ "Сайт православних журналістів"

Редакция СПЖ

Редакция СПЖ

Наявність «чорних сторінок» і прикладів зла в історії християнської Церкви не означає, що можна ставити під сумнів істину християнської проповіді, вважає публіцист і богослов Сергій Худієв, пише Фома.
У тих, хто включив антицерковні законопроекти до порядку денного, було кілька цілей. Влада розглядає церкву як електоральний інструмент і як інструмент соціального управління, і це – головний політичний мотив, через який піднімають церковні питання, написав Директор Українського Інституту Аналізу та Менеджменту Політики Руслан Бортнік в блозі «Коре...
26 травня, об 11:00 відбудеться онлайн-конференція на тему «Як насправді проходив Харківський Собор 25 років тому».
Механізм блокування російського контенту в Інтернеті не розроблений. Про це під час прес-конференції заявив голова СБУ Василь Грицак, пише Golos.ua.
Китайські вчені виявили докази того, що залишки Ноєвого Ковчега збереглися на горі Арарат, пише Express.
Третина жителів Росії впевнена, що ловля покемонів у храмі для віруючих образлива і Соколовський є винним, але щодо покарання з цього приводу розійшлися. Умовний термін підтримав лише кожен двадцятий, пише Фонтанка.
Християни починають повертатися у звільнені від ісламістів райони Сирії. Після успішної військової операції сирійської армії по звільненню від ісламістів долини Ваді-Барада на заході від Дамаска, тут запанував мир. У містах Забадані і Мадая триває відновлення мирного життя, в тому числі і відродження повністю зруйнованих християнських храмів, пише ...
Урочисті заходи, пов'язані з 40-річчям інтронізації Католикоса-Патріарха всієї Грузії Ілії II, скасовані, передає Інтерфакс.
24 травня, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, на території Свято-Олексіївського храму Одеси пройшла зустріч благочинного храмів Одеської єпархії протоієрея Павла Полещука з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Радеком Градецкі та Арамом Арутюняном, пише сайт єпархії.
20 травня за ініціативою багаторазової чемпіонки світу з гирьового спорту заслуженого майстра спорту Любові Черепахи та з благословення Високопреосвященнійшого Луки, митрополита Запорізького і Мелітопольського, відбувся турнір на Кубок святого апостола Андрія Первозванного, пише сайт єпархії.