Редакция СПЖ

Редакция СПЖ - СПЖ "Сайт православних журналістів"

Редакция СПЖ

Редакция СПЖ

З 2 по 6 лютого в Одеську єпархію УПЦ зі святої гори Афон будуть доставлені мощі святого великомученика і цілителя Пантелеймона, повідомляє сайт єпархії.
23 січня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі організаторів традиційного фестивалю «Божі діти», повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Розвиток технологій та необхідність звільнення великої кількості працівників призводить до морального вибору: зберегти людям роботу та втратити бізнес, або провести скорочення. Про це заявив голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ Володимир Легойда, виступаючи на радіо «Медиаметрикс», повідомляє Фома 
Дані наукового звіту показали, що віруючі в США менш схильні до володіння вогнепальною зброєю та її носіння, ніж середньостатистичні громадяни цієї країни, і тому спростовують поширене упередження, повідомляє Седмиця із посиланням на Worldreligionnews.
Для прикриття древніх християнських фресок візантійського часу на стінах храму Айя-Софія, перетвореного на турецьку мечеть, в причорноморському турецькому місті Трабзон, встановлюється спеціальна електронна система, яка буде висувати особливі штори, що закриватимуть фрески під час намазу, повідомляє Седмиця із посиланням на Christiantoday.
23 січня в Москві, під головуванням Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, відкрилось засідання пленуму Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви, повідомляє прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі.
В інтерв'ю іспанській газеті «Паіс» Папа Римський Франциск заявив про небезпеку популізму та політичних криз, які змушують людей голосувати за тих, кого вони вважають «спасителями», і в кінцевому рахунку призводять до виникнення диктатури на зразок гітлерівської Німеччини, повідомляє Інтерфакс.
За повідомленням джерела СПЖ, у смт П'ятихатки Дніпропетровської області бюджетників примушували бути присутніми на освяченні новозбудованої каплиці Київського патріархату.
Інформація про причетність Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви до провокації на свято Хрещення Господнього на джерелі блаженного старця Даниїла Єлисаветградського, яка поширюється інтернет-виданнями, не відповідає дійсності. Про це повідомляється у Зверненні прес-служби Кіровоградської єпархії
Люди володіють різними благами, тому що їх дарував Бог. Про це сказав під час своєї недільної проповіді Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій та закликав віруючих до виправлення себе, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.