Бойня в Катериновке. Часть 3. Говорят п ...

Бойня в Катериновке. Часть 3. Говорят потерпевшие

Пятница, 25 Сентябрь 2015 15:57
897

Потерпілі віряни УПЦ розповіли про події 21 вересня, коли відбулось протиправне захоплення храму Георгія Побідоносця в селі Катеринівка, що на Тернопільщині.
 
"Стосовно наших православних людей було застосовано насильство. Проти них використовували перцевий газ. Били дубинками по голові, потім притиснули людей до забору і почали просто перекидати людей через забор, тих хто хотів підійти до храму", - розповів семінарист Почаївської духовної семінарії, Іван Геч.
 
Свідчення семінаристів дають детальну картину того, що відбулося та проливають світло на деякі окремі епізоди побиття вірян Української Православної Церкви. Зокрема, на роль міліції, Правого сектору та батальйону Тернопіль.
 
"Хочемо побажати нашому керівництву, державному, щоб вони звернули увагу на такі інциденти і займали нейтральну сторону. Хотілося б побажати нашому керівництву мудрості, щоб держава звертала увагу на факти порушення прав віруючих та свободи віросповідання. Також хотілося б, щоб було за словом апостола Павла: "любов не бажає свого, любов - це смирення та повага один до одного", - прокоментував учень Почаївської духовної семінарії Василь Левченко.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: