Бойня в Катериновке. Часть 4. Говорят п ...

Бойня в Катериновке. Часть 4. Говорят потерпевшие

Пятница, 25 Сентябрь 2015 17:12
958

Протоієрей Георгій Казмірук розповів про те, що відбулося 21 вересня в селі Катеринівка біля храму Георгія Побідоносця.
 
"З ранку дві громади відслужили богослужіння на подвір'ї біля храму, який був зачинений. Було рішення голови Тернопільської ОДА про почергове служіння. Ми з цим рішенням не згодні і вважаємо, що воно є протиправним, гадаємо, що адміністрація перевищила свої повноваження. З цього приводу ми звернулись до суду, для того, що оскаржити це рішення. Поки цього рішення не було, ми вирішили до храму не заходити. З громадою Київського Патріархату була усна домовленість не заходити до храму. Однак коли люди розійшлися після богослужіння, ми дізналися, що люди в балакалавах проникли до храму", - описав передісторію подій та самі події того дня отець Георгій.
 
За словами клірика УПЦ, громада КП незаконно зайняла храм, порушивши усні домовленності, і не пустила вірян УПЦ до храму, опираючись на допомогу Правого сектору, міліції та нацгвардії, які застосували насильство проти вірян УПЦ. Як наслідок - багато постраждалих, які отримали ушкодження різного ступеню важкості.
 
На даний момент готується колективний позов до суду, адже постраждалих від дій правоохоронних органів більше 20 вірян УПЦ.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: