Брифінг, присвячений 400-річчю Київськи ...

Брифінг, присвячений 400-річчю Київських духовних шкіл

Понедельник, 9 Ноябрь 2015 20:54
1022

9 листопада відбувся брифінг, присвячений 400-річчю Київських духовних шкіл, з керуючим справами УПЦ, ректором КДАіС, митрополитом Антонієм (Паканичем) та почесними іноземними гостями.

З вітальною промовою виступив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій: "Сьогодні великий день для Української Православної Церкви, зокрема для Київських духовних шкіл богословських шкіл. Сьогодні ми святкуємо ювілей – 400 років заснування Київської духовної академії і семінарії. Духовна школа і наша Церква пройшли складний шлях, на якому були випробування, на якому був і Фавор і Голгофа, але скрізь, щоб ми не переживали, ми залишалися добрими християнами і вірними чадами Христової Церкви.

Я хочу побажати всім, і студентам, викладачам, вихователям нашої Духовної школи, Божої допомоги, Божого благословіння, духовного натхнення, і всього, що потрібно для того, щоб їхня праця була плідною і Богоугодною. Я вітаю щиро представників помісних православних церков, які сьогодні прибули для цього торжества, і бажаю їм Божої допомоги, здоров’я, і всього самого найкращого. Дякую за те, що вони сьогодні приєдналися до нашої спільної молитви, в якій ми просили миру і щастя для нашої благословенної української землі, і для всього світу. Зі святом всіх вас!"

Зі словами вітання і теплими побажаннями виступили також: представник Константинопольської Православної Церкви - митрополит Дарданельський Нікіта, представник Антіохійської Православної Церкви - митрополит Філіппольський Ніфон, і Єрусалимської Православної Церкви - митрополит Вострський Тимофій.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: