Хресний хід прихожан УПЦ до Арсена Ава ...

Хресний хід прихожан УПЦ до Арсена Авакова

Пятница, 2 Октябрь 2015 06:21
1321

1 жовтня у місті Києві пройшов Хресний хід від Свято-Успенського собору до порога МВС України.
 
Учасники Хресного ходу принесли міністру внутрішніх справ Арсену Авакову звернення вірян УПЦ, в якому вони просять керівництво держави прийняти особливі міри щодо розслідування подій у Катеринівці.
 
"Вимагаємо, притягнути до відповідальності винних, в першу чергу представників підрозділу МВД батальйону Тернопіль, який порушив свій професійний обов'язок, виступив на боці нападників на беззахисних вірян", - зачитав звернення голова Всеукраїнської організації "Православний вибір" Юрій Єгоров.
 
Учасники ходу висловили своє негативне ставлення до систематичного порушення прав віруючих Української Православної Церкви та порівняли сучасні дії чиновників, які сприяють захопленню храмів, із практикою більшовицької влади. 
 
В цьому контексті протестувальники нагадали їм про сумну участь богоборницького радянського союзу та готовність справжніх православних віруючих віддати навіть своє життя задля захисту своїх святинь.
 
Привид міжконфесійної війни, обумовленої прагненням певних конфесій перевести питання віри в політичну площину, вже маячить на порозі України. Чи прислухаються чиновники до голосу здорового глузду і не допустять повторення трагічних подій, подібних до катеринівських, питання відкрите.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: