«Ми живі люди!» – ЗВЕРНЕННЯ до Президе ...

«Ми живі люди!» – ЗВЕРНЕННЯ до Президента та Яроша вірян УПЦ села Колосова

Понедельник, 27 Июль 2015 08:19
1297

Україна все більше втрачає ознаки правової держави. Це особливо помітно в провінції. В невеличких селах. Тут, куди ніколи не заглядають камери великих телеканалів, наразі відчувається повне дежавю повернення до 90-х. 

До старої корупції, котра нікуди не поділася, додався новий фактор – диктатура банд «патріотів», що не зважають на закон, коли він суперечить їхнім «патріотичним понятіям». Мешканці села Колосова, Тернопільської області, втомилися від тиску та погроз з боку таких рейдерів, що намагаються забрати їхній храм. 

Ми з квітня слідкуємо за подіями у Колосовій. Коли нещодавно ми завітали до села дізнатися про стан конфлікту, селяни попросили нас записати це відео. Це відкрите звернення до влади, до Президента та до Дмитра Яроша. Ми не очікували, що воно буде таким відвертим та емоційним і подаємо як воно є, без купюр.
Православні селяни не знають що робити, аби їх почули. Щоб їх визнали за людей, рівних з іншими перед законом. Щоб припинила залякувати молодиками у камуфляжі та намагатися знехтувати їхнім правом на власну церкву т особисту безпеку.

Селяни вимагають від держави довести, що вона взагалі ще є авторитетом і здатна захищати Конституцію і порядок від посягань воєнізованих угруповань. «Залиште нас у спокої і не намагайтеся відняти віру наших дідів та прадідів! Бо ми готові за неї померти», говорять мешканці села Колосова.

Источник: https://www.facebook.com/1kozaktv?fref=nf

 

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: