Митрополит Августин: Любіть Україну я ...

Митрополит Августин: Любіть Україну як Маму

Четверг, 13 Август 2015 19:04
1475

У своєму інтерв'ю митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин роздумує над різними темами: в чому полягає справжній патріотизм та любов до Батьківщини, як можливо досягти єдності країни, як оцінювати війну на сході України.

На думку митрополита патріотизм не можна виміряти за допомогою якогось приладу, лише вчинки людини, а не її слова, є показником її патріотизму. "Патріотизм це живе відчуття любові до Батьківщини, в дії". Натомість націоналізм - це почуття зверхності над іншими. Справжній християнин повинен бути добрим сумлінним громадянином і патріотом. Однак, патріотизм, на думку митрополита, повинен проявлятися не стільки у етнічних атрибутах, скільки у живій любові до своєї Матері-Батьківщини. Патріот ніколи не візьме на кпин свою Батьківщину, натомість завжди буде її захищати як свою рідну матір.

"Україна дуже гарно скроєна, але погано зшита", - владика Августин, як завжди, дуже влучно змальовує сучасні реалії життя України. На думку владики, Україна має унікальну, але водночас і трагічну історію, яка поділила український народ на різні частини, які мають різну історичну пам'ять та шанують різних героїв.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: