На власні очі. Громада УПЦ КП у Кутах в ...

На власні очі. Громада УПЦ КП у Кутах влаштувала "незабутнє" свято до дня святого Миколая

Воскресенье, 20 Декабрь 2015 12:33
2081


19 грудня - день, коли очікуєш лише приємні сюрпризи, несподівано обернувся для жителів села Кути Тернопілської області сваркою представників релігійних громад УПЦ та УПЦ КП.

Конфлікт у селі не стихає уже тиждень, відколи 13 грудня новоутворена громада УПЦ КП заявила про своє право на православний храм святої праведної Анни. Як і тиждень тому представники КП вимагають від настоятеля храму отця Ігоря погодитись на почергове богослужіння.

До святкування дня Святого Миколая громада КП, підготувалася краще ніж до попередньої акції. Прийшовши завчасно, перед початком богослужіння, коли церква ще була замкнена, прибічники КП заступили вхідні ворота і запевнили, що їхній протест триватиме, поки не вдасться домовитись про почергове користування храмом, який нагадаємо зареєстрований на громаду УПЦ.

Дійти якогось спільного знаменника громадам вкотре не вдалося, та відступати від воріт ніхто не збирався. Отцю Ігорю навіть не вдалося вмовити очільника КП впустити його до храму, щоб взяти подарунки, які готувалися для сільських дітей з нагоди свята.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: