На власні очі. Назвався "філаретівцем" ...

На власні очі. Назвався "філаретівцем" – захопи храм! Події у Грибовиці

Понедельник, 7 Декабрь 2015 22:49
1260

6 грудня вранці у селі Грибовиця Іваничівського району Волинської області троє священиків та близько п’ятдесяти представників Київського патріархату зірвали печатки на дверях Свято-Покровської церкви УПЦ, увійшли до храму та провели там богослужіння.

«Сьогодні наша громада служила в церковному будинку, бо наша церква опечатана. А громада УПЦ КП зібралася біля храму і троє священиків самовільно здерли печатки, зайшли і стали відправляти богослужіння. А потім зачинили храм на свої замки і навіть повісили свою колодку на браму, яка веде до церковного подвір‘я», – розповів настоятель храму УПЦ.

За фактом захоплення храму отець Ігор викликав правоохоронців. Робітники МВС зафіксували правопорушення, зібрали пояснення з представників обох боків конфлікту та пообіцяли розібратися.

Свято-Покровський храм зачинили і опечатали 20 вересня через дії представників УПЦ КП, які заважали богослужінню громади УПЦ. 20 листопада Іваничівський районний суд своїм рішенням примусив слідчого Іваничівського відділення поліції Нововолинського відділу поліції ГУНП у Волинській області внести у Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості за заявою Свято-Покровської релігійної громади УПЦ, та розпочати досудове розслідування.

29 листопада біля храму УПЦ зібралося близько 100 представників УПЦ КП, які влаштували сільські збори, за результатами яких вирішили передати релігійну споруду Київському патріархату. Сільський голова Павло Степанець зірвав печатки, замінив на церковних дверях замки та знову опечатав їх.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: