На власні очі. Сучасний феодал Угринов ...

На власні очі. Сучасний феодал Угринова хоче вигнати родину священика з рідного села

Среда, 20 Январь 2016 15:01
1931


Простий священослужитель православної церкви невеликого села Угринів Волинської області потерпає від феодального свавілля місцевого олігарха. Складається враження, що сучасні бізнесмени та держслужбовці, особливо на периферії, ніяк не можуть розпрощатися з духом шалених 90-х. І, збудувавши власні монополії, починають претендувати на роль, щонайменше, духовних лідерів.

"Можна прямо казати, що це проплачені суди і все. Тут немає мови іншої. І все це робив Турак. Він думає, що схопив Бога за бороду", - розповідає жителька села Угринів.

Угринівська історія розпочалась 2 роки тому, коли місцевий бізнесмен і депутат від партії "Батьківщина" Андрій Турак вирішив, що православній громаді села час переходити до УПЦ КП. Маючи славу вправного бізнесмена пан Турак розпочав утілення свого плану доволі ринковими методами. На зустріч тет-а-тет до нього в кабінет були запрошені настоятель православного храму отець Ростислав та його дружина.

Отець Ростислав не пристав на пропозиції бізнесмена, що послужило початком наступу олігарха не тільки на православну громаду, але і на родину настоятеля.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: