Нові свята, семінарія та військове дух ...

Нові свята, семінарія та військове духовенство - рішення Синоду УПЦ

Среда, 28 Октябрь 2015 17:46
835

27 жовтня в резиденції предстоятеля у Свято-Пантелеймонівському монастирі Фоефанії відбулося засідання Священного Синоду УПЦ.

Зібрання розпочалось Після традиційної молитви членів синоду у храмі на честь всіх святих. Центральне місце серед обговорюваних тем, зайняло питання сучасних подій, які відбуваються в українському суспільстві, зокрема і військова тема.

Священний Синод схвалив запровадження інституту військового духовенства в Українській Православній Церкві. У синодальному рішенні зазначено, що комплектування військового духовенства УПЦ буде відбуватися із числа священнослужителів Української Православної Церкви.

Також було прийняте рішення про  відзначення особливого дня пам’яті Собору всіх святих воїнів. Літургічне святкування буде відбуватися щороку у Неділю після Воздвиження Хреста Господнього.

Члени Синоду благословили створення Сумської духовної семінарії на базі Сумського пастирсько-богословського духовного училища. Підвищення статусу до рівня семінарії, дозволяє тепер готувати фахівців за освітнім рівнем бакалавра православного богослов’я.

Окрім цього, Священний Синод благословив у наступному році відзначення в УПЦ 1000-ліття давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон, зважаючи на духовне та історичне значення даного ювілею, а також, на тісні зв’язки між Святою Горою Афон та Українською Православною Церквою.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: