Предстоятельський послух

Предстоятельський послух

Вторник, 18 Август 2015 16:51
945

Ще не відлунали урочисті акорди ювілею, присвяченого Володимиру-Хрестителю, аж ось іще одна важлива дата в житті православних українців - вже рік поспіль, біля керма Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
 
Можливо хтось зауважить, що один рік від дня інтронізації надто мало. Але згадаймо цей рік, який виявився одним з найскладніших як в житті Церкви, так і в житті України. Перше, що асоціюється зі словом Предстоятель у такі часи - це зовсім не велич або пошана. Це - хрест.
 
У фільмі можна почути і побачити як його Блаженство несе свій першосвятительський хрест, з яких випробувань цей хрест складається і звідки Блаженнійший владика черпає сили на це хрестоносіння.
 
Предстоятель Української Православної Церкви закликає шукати мир у своїй власній душі і просити у цьому Божої допомоги. Тільки Богу під силу виправити те, що накоїли ми своїм людським свавіллям. Мир прийде на нашу землю тоді, коли Бог оселиться в нашому серці. Тому що тільки Він Один є "подателем миру".
 
Церква каже: «Досить шукати ворогів, слідуйте за Христом – шукайте у ньому сили для прощення». Владика Онуфрій предсказав: «Якщо прощення між людьми не буде – ми один одного з’їмо». Головна умова миру полягає у тому, щоб люди знайшли у собі сили простити один одному минуле і припинили роздирати свою землю. Тільки разом у нас є шанс створити з Божою допомогою той світ, у якому хотілося б жити кожному.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: