Владика Антоній освятив храм на честь ...

Владика Антоній освятив храм на честь апостола Луки

Пятница, 6 Ноябрь 2015 15:53
951

Митрополит Бориспільській і Броварський Антоній здійснив освячення новозбудованого храму у селі Вахівка Вишгородського району Київської області.

Урочиста церемонія припала на День пам'яті апостола і євангеліста Луки. Отож храм було освячено на його честь, після чого владика Антоній очолив першу у храмі Божественну Літургію за участі священослужителів Вишгородського благочиння. Під час богослужіння були піднесені молитви за мир в Україні.

Митрополит Антоній привітав усіх зі святом та побажав парафіянам Божої допомоги за молитвами апостола Луки, небесного покровителя храму.

"Період будівництва храму - це дуже благодатний період спільного творення, праці не заради зовнішніх матеріальних речей, але заради стяжання духовних цінностей. Іноді душа тужить без Бога, але не потрудилась, щоб його знайти. Будівництво храму запалює душі людські для спасіння. Будівля храму, купол і хрест над ним мають силу, яка діє на наше самосприйняття і поведінку, допомогають відшукати Бога", - такі слова митрополит Антоній виголосив під час своєї проповіді.

У селі Вахівка ніколи не було свого храму, а віряни змушені були ходити молитись Богу до сусідніх сіл. У цьому році у Вахівці збудували власний храм, запросивши для його освячення керуючого справами УПЦ митрополита Антонія.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: