Знищення хреста біля ВР - акт святотат ...

Знищення хреста біля ВР - акт святотатства: реакція вірян та духовенства

Четверг, 3 Сентябрь 2015 19:53
1698

31 серпня, під час заворушень біля Верховної Ради загинуло декілька людей і були поранені десятки тих, хто там знаходився.  На фоні цієї страшної трагедії не менш нелюдяним та блюзнірським виглядає акт святотатства по відношенню до православного хреста, який вже давно був встановлений у Маріїнському парку за ініціативи УПЦ.
 
Реакція вірян на цей вчинок однозначна - це акт наруги над святинею. Адже ті, хто здіймає руку на Хрест, той здіймає руку на самого Господа. Такі люди не мають і не можуть мати тієї любові, яку заповідав своїм послідовникам Ісус Христос.
 
Голова Адміністративного апарату Київської Митрополії УПЦ архімандрит Віктор (Коцаба) відмічає, що Хрест є символом усіх християн, незалежно від конфесійної або юрисдикційної приналежності, неважливо чи це Київський чи Московський патріархат. Подібні події нагадують нам про трагічні сторінки нашої історії, коли богоборці руйнували храми і знищували ікони.
 
Отець Віктор акцентує на важливості недопущення того, щоб у суспільстві відбулося звикання до таких фактів. У такому випадку відбувається звикання до зла і руйнування моральних засад суспільства. Українська Православна Церква молиться за те, щоб зло чимшвидше залишило нашу землю і нашу країну, щоб в Україні оселилися мир і спокій.
 
Автор фото, використаних у відео, Сергій Моргунов

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: