Звернення до Президента вірян УПЦ сел ...

Звернення до Президента вірян УПЦ села Чумаки: "Забрали землю, тепер простягають руки до храму"

Понедельник, 7 Сентябрь 2015 18:22
1807

Поки храм був в руїнах, нікому він був не потрібен, але як тільки парафіяни Криворізької єпархії зібрали кошти і відбудували цю святиню, відразу ж УПЦ КП поклало на цей храм своє око.

На данний момент, представники УПЦ КП за підтримкою депутата Верховної Ради і місцевого фермера намагаються захопити храм Св. Миколи в с. Чумаки П'ятихатського району Дніпропетровської обл.

Місцева громада УПЦ захищає свого священника, який фактично підняв храм з руїн та занедбаності. 

"В цей храм ходили і прадіди наші і батьки наші, і хрестилися і вінчалися. Потім Церкву поруйнували - повалили хрести, попалили ікони. Церква стояла в руїнах і при колгоспові і при фермерах. Прийшов наш батюшка і зробив з нею лялечку" - розказують парафіяни сільського храму.

"До нього коли не звернешся з якою бідою, він завжди допоможе. Тепер приїзжають люди, у яких є гроші, і вони простягли руки до нашої церкви" - жаліються селяни. - "Ми хочемо, щоб наш батюшка залишився в нашій церкві. Ми будемо захищати нашого батюшку. Громаду не спитали чи вона хоче іншого священника. Там де християнська віра - там і українська. Другого нам не треба нікого".

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: